La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

1

NaVi łatwiej mieć nie może. Gambit nie jest tak mocne obecnie, mieli sporo problemów i stracili sporo rund, Vitality też trochę szczęścia, że Astralis słabe od dłuższego czasu. Furia? O nich to nawet nie pisze, to z kim grali, to dużo szczęścia, a w czapę dostali od Astralis. Bardziej bym się martwił o sam finał. NiP może się jeszcze rozkręcić do tego czasu lub Heroic/VP pójdzie na mentalu. Osobiście uważam, że NaVi wygra jednak. Jak pisałem, lepszej okazji na wygranie tego nie mają.
#Major
@Encore @BartqRKO @adi7adi8

0

@Rewolucja123 Czuje że Navi odpadnie.Presja ogromna bo to oni są teraz top1.

1

@Encore Nawet tak nie pisz. Mój pickem umrze zanim się wszystko w ogóle zacznie.

1

@Encore +s1mple na majorach zazwyczaj gra ponizej swojego poziomu

0

@Rewolucja123 Navi i majory to nie jest coś co się łączy.Zawsze czegoś brakuje a po drugiej stronie bestia z Francji.Jak jemu siądzie mecz to masakruje okrutnie

0

@Rewolucja123 wygra MyM

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Ja za to mam odmienne zdanie. NaVi czeka przeokrutnie ciężka przeprawa do finału. Dopiero teraz wyjdzie jak wszyscy są przygotowani. Cloud9 też wracali z 0:2 na 3:2 żeby później grać cs'a życia i wygrać majora.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?