- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1021 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1021 Culés
2
Real z grupy wyjdzie, ale cieszy fakt, ze na wyjściu z grupy sie zakończy XD
2
@POLAK12345 skąd taka pewność? Widać że nie grają na 100% bo nie muszą
8
@POLAK12345 W tamtym sezonie tez tak mówiono, a było blisko finału.
Patrz lepiej na Barcelonę.
0
@kibicsportu Mają nowego trenera. Zidane i tak wycisnął max z Realu. Widze po prostu, ze sa za slabi na ten puchar.
0
@VegetaPolska To będzie ich argument jak odpadną: nie graliśmy na 100%
3
@POLAK12345 Jeśli ostatnie 5 lat nie nauczyło Cię by nie dyskwalifikować z wygrania LM słabo prezentującej się drużyny Realu to już nigdy chłopcze nie spokorniejesz xD
0
@Mario96w No ale zobacz jak oni graja ostatnio i teraz w dzisiejszym meczu.
0
@Mario96w Lata Barcy i Realu minęły. :)
0
@POLAK12345 Od wróżenia to są wróżbici, w 2017 tracili do Nas 20 punktów w lidze grając kaszanę cały rok, a i tak potrafili spiąć dupę na najważniejsze mecze, owszem można mówić że nie było Varu, że sędziowie coś pomogli, że był Ronaldo, ale pamiętajmy że po byciu totalnym pośmiewiskiem na przełomie niemalże całego sezonu dołożyli sobie kolejną LM z rzędu, samo się nie zrobiło :P. Real jest znany z tego że zawsze gra do ostatniej setnej sekundy, chociażby właśnie ta nieustępliwość nie pozwala mi walnąć prostego stwierdzenia typu "Real nie wygra bo jest słaby", przecież to jest czysta ignorancja xD Zwłaszcza że kto jak kto, ale Oni mają kim grać
0
@Mario96w Wspomnisz moje slowa. Rób screen. ;) Chyba, ze trafią faktycznie na jakiegos najslabszego z tych co wyszli.
0
@POLAK12345 Ale tu nie ma co wspominać, to że Real odpadnie nie uczyni z Ciebie jakiegoś Nostradamusa, mają na to całkiem dużą szansę xD Chodzi o to żeby ich po prostu nie skreślać