La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1752 Culés

konto usunięte

2

Laporta nabijał się z Fonta, że on tylko "Xavi, Xavi, Xavi", a jak się okazało pierwszym trenerem (nie tymczasowym) zatrudnionym przez Joana jest właśnie Xavi. Życie to potrafi być przewrotne. :D

Niemniej, oby to był nareszcie początek końca problemów Barcelony i z biegiem czasu klub wrócił na właściwą i zwycięską drogę. Na Xavim jest duża presja i zobaczymy, jak sobie poradzi. Oby jak najlepiej. :D

3

@BaroPodertos Nabijał się nie dlatego, że Xavi to zła opcja tylko dlatego, że u Fonta Xavi był wszystkim i to było aż śmieszne. Popadł w skrajność i uważam, że to był duży kamien do ogródka przegranych wyborów.

0

@BaroPodertos Jprd kolejny co nie ogrania ,Laporta naśmiewał sie ze sposobu prowadzenia kampanii która opierała sie tylko na Xavim

konto usunięte

0

@Cwaniak4 Spokojnie człowieku, bez nerwów.

A na czym opierała się kampania Laporty? A może bardziej powinienem spytać się na kim?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?