- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
9
Mój sąsiad miał huskiego, którego całe życie trzymał w kojcu i zachęcam do przeczytania postu.
''Jestem malinois.
Utalentowany wśród psów, znajdziesz mnie we wszystkich dyscyplinach i zawsze jestem gotowy do pracy. Dzisiaj mój właściciel poprosił mnie abym leżał na kanapie cały dzień i nic w domu nie psuł ani nie ruszał.
Jestem akita Inu.
Moi przodkowie zostali wybrani do walk psów. Dziś poproszono mnie o tolerancję dla moich psich sąsiadów i obwiniają mnie za moją reaktywność, gdy jeden z nich zbliża się do mnie.
Jestem beagle.
Gdy ścigałem swoją ofiarę, dawałem głos, aby myśliwi mogli mnie śledzić. Dziś zakładają mi obrożę elektryczną, żebym milczał i wszyscy chcą abym był cichy i posłuszny po kliknięciu guzika na pilocie obroży.
Jestem yorkshire terrier.
Byłem skutecznym łowcą szczurów w angielskich kopalniach. Dziś ludzie myślą, że nie jestem w stanie chodzić i zawsze trzymają mnie na rękach.
Jestem labrador retrevier.
Moja wizja szczęścia to nurkowanie w stawie, aby przywrócić mojemu właścicielowi kaczkę, którą właśnie wystrzelił. Dziś zapomnieliśmy, że jestem psem sportowym, jestem gruby i muszę być często psem rodzinnym i nianią dla dzieci.
Jestem jack russell.
Jestem w stanie stawić czoła lisowi większemu ode mnie w jego własnej norze. Dziś obwiniają mnie za mój cholerny charakter i wszyscy chcą ze mnie zrobić spokojnego, łagodnego psa.
Jestem syberyjskim huskym.
Znałem duże przestrzenie północnej Rosji, gdzie ciągnąłem sanie z niesamowitą prędkością. Dzisiaj do dyspozycji mam małe mieszkanie i 3 spacery dziennie dokoła bloku na krótkiej smyczy.
Jestem border collie.
Jestem stworzony do pracy osiem godzin dziennie i jestem mistrzem pracy w stadzie. Dzisiaj właściciele są na mnie źli, bo bez owiec próbuję kontrolować rowery, samochody, dzieci w domu i wszystko, co się porusza.Jestem...
Jestem psem XXI wieku.
Jestem piękny, ostrzeżony, posłuszny, mieszkam w bloku lub domu z ogrodem... ale jestem również istotą, która musi zaspokoić swoje instynkty i nie pasuje do życia siedzącego, które chcesz, żebym prowadził . Spędzanie ośmiu godzin dziennie samotnie w ogrodzie lub w mieszkaniu, chwila kontaktu, kiedy wracasz do domu i mała aktywność na krótkim wieczornym spacerze nie sprawi, że będę szczęśliwy. Wyrażę to, szczekając przez cały dzień, zamieniając Twój ogród w pole minowe, załatwiając się w domu, będąc nie do opanowania w domu i na spacerze, a czasami nawet zdarzy mi się wyrazić moje niezadowolenie agresją gdy przejdziesz obok mnie, albo znowu bez sensownie każesz mi się bawić z obcymi dla mnie psami.
Jeśli marzysz o psie, jeśli marzysz o mnie od zawsze, jeśli moje piękne lazurowe oczy lub wygląd sportowca sprawiają, że chcesz abym zamieszkał z Tobą, ale nie możesz zaoferować mi prawdziwego psiego życia, życia, które naprawdę kocham, jeśli nie możesz zaspokoić moich psich potrzeb, które są niezbędne do mojego szczęścia to zrezygnuj ze mnie! Jeśli podoba ci się mój wygląd, ale nie jesteś gotowy zaakceptować moich cech charakteru pochodzącego z rygorystycznego selekcji genetycznej i myślisz, że możesz je zmienić swoją jedyną dobrą wolą... to zrezygnuj ze mnie. Jestem psem XXI wieku, tak. Ale w głębi serca nadal śpi ten, kto walczył, ten, który polował, ten, który ciągnął kilometrami sanie, ten, który prowadził stado. I prędzej czy później mój instynkt się obudzi. Czy naprawdę dasz radę mi to wszystko zapewnić?''
1
@koksik2700 Bardzo fajny post osobiście od 8 miesięcy mam Jacka Russella i to prawda sporo osób kupuje tego psiaka bo taki fajny mały itp ten piesek to wulkan energii i nie nadaje sie dla domatorów czyli tez lepiej nie dla starszych osób .
0
@Cwaniak4 Dużo ludzi w ogole nie wie, ze powinno wybierać psa pod jego cechy i swoje. By to dobrze połączyć. Ja osobiście mam kundelka z mnóstwem energii. Mam wrażenie, że to krzyżówka owczarka niemieckiego i jakiegoś psa myśliwskiego, ale kto wie. Ma instynkt łowiecki, jest bardzo szybka i terytorialna. :D
0
@koksik2700
Jest trochę ziarna prawdy w tym, ale nie zgodzę się, że taki labrador mający kontakt cały czas z dziećmi, ma zapewniony ruch, pielegnację, pokarm, zainteresowanie jest nieszczęśliwy.
To może sie jedynie sprawdzić w skrajnościach tutaj opisanych, znakomita większość moim zdaniem psów jest po prostu szczęśliwych.