La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

konto usunięte

2

Co sądzicie aby zrobić zlot LR (na który oczywiście nie przyjadę) w jakimś bekowym miejscu w Polsce typu Choroszcz, Tworki itd.?

22

@MesQueUnClub96 Tak więc mówisz, że zapraszasz do siebie?

7

@MesQueUnClub96 ja myślę, że lepiej w Piątnicy. No bo gdzie?

3

@macio_944 Dobra riposta ,I like it :)

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 @Redakcja se robi jakieś potajemne spotkania na których nas obgadują wiec mogliby zrobić jakiś miting ze społecznością Ra Lambli. Kutwa, wyhodowali nas, wlepiają bany za nic (jak zawsze) to mogliby chociaż zrobić coś dobrego

konto usunięte

3

@macio_944 Przepraszamy za posty napisane przez MesQueUnClub96. Znajduje się on obecnie na terapii, a telefon nie powinien znaleźć się w jego rękach

( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@MesQueUnClub96 Nie przyjedziesz, bo przyjdziesz, a że przyjdziesz, to oznacza, że tam mieszkasz.

konto usunięte

0

@DaPidejpi Wtedy ludzie dostawaliby bana irl, i wszystko byłoby git

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Odpowiedź brzmi nie

2

@MesQueUnClub96 Proponuję Kuźnicę, ale w miarę prędki termin musiałby być.

1

@MesQueUnClub96 U Ciebie tak znaczy tak, a nie to również tak.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 byśmy się lali z nimi

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Co przekonało cię do takiej opinii?

1

@MesQueUnClub96 Twoja terapia.

1

@MesQueUnClub96 Myślę, że poziom głupoty na metr kwadratowy wybił by poza skalę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?