La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1750 Culés

4

Remake Mafii to jest genialna gra. Zachwycam się od kilku dni i jeszcze mnie nie znudziła. Pomimo liniowości misji nie nudzi i ciągle coś się dzieje.

1

@kuz też teraz ogrywam. Graficznie myślałem, że trochę lepiej wygląda, ale za to fabuła jest mega.

1

@kuz Byłem gowniakiem to grałem w to do rana. Mam trylogię teraz w remaster i skończy się na tym że za dwa dni kupię trylogię GTA...

0

@kuz Mafia 1 to najgenialniejsza gra w jaka przyszło mi grać. Przechodziłem ja niezliczona ilość razy.

W remake szkoda tylko ze uprościli misje z wyścigiem, lubiłem ten chory poziom trudności:)

2

@kuz jedynka świetna, dwójka też niczego sobie chociaż troszkę gorsza. W trójkę niestety nie grałem, a też mam kupioną całą trylogię. Btw, bardzo dobry film gangsterski by mogli nagrać na podstawie jedynki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?