La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

0

Nie wiem jak wy, ja mam spory niepokój co do jutrzejszego marszu. Ta cała sytuacja na granicy spowodowało że mniej się o nim mówi, a mam taką myśl że jutro stanie się coś tragicznego, coś jak zamach. Zaczynam się bać... Obym się mylił.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@chudinhomc >Media tak to nakręcają, że wcale się nie dziwię, że masz niepokój. Ale w sumie to marsz sobie przejdzie, będą pewnie drobne burdy jak to zwykle w tak dużym tłumie i tyle.

0

@Pedrininho Marsz przejdzie nic wielkiego się nie wydarzy, drobne incydenty jak wszędzie gdzie spotyka się 150tys ludzi.
Na TVN caly dzień będzie masowa obstrukcja, zdjęcia charakteryzowane na te z pola walki, krew, łzy, gaz pieprzowy.
Na TVP dzień radości, rodziny z dziećmi w wózkach, uśmiech, machająca flagami młodzież, atmosfera rodzinna i patriotyczna.

Nie musisz śledzić nawet będzie jak co roku ;)

konto usunięte

0

@MysticCat Z tym TVP to nie byłbym taki pewien, że będzie kolorowo. Oni też nie lubią środowisk organizatorów, bo są dla nich konkurencją i oddolną, w miarę niezależną inicjatywą.

0

@MysticCat wszędzie gdzie spotyka się 150 tysięcy ludzi jest bitwa o empik i podpalanie mieszkań? Fajnie się tam bawicie ze znajomymi :D
@pedrinho @chudinhomc a mi to snu z powiek nie spędza. Powiem więcej mam to w nosie

0

@Bykunn Nie bywam na imprezach masowych.
Patrząc na to co dzieje się w Europie zachodniej to wypada się cieszyć ze u nas jest tylko bitwa o Empik i podpalone mieszkanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?