La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

0

Siewcy śmierci znowu dziś zaatakowali. Razem z chmurą covidową przeszli przez dziesiątki polskich miast, miasteczek i wsi...

1

@Kapitan hawk Ewentualne skutki będą zauważalne w szpitalach i pewnie tym, którzy zapłacą nie będzie tak sarkastycznie wesoło jak Tobie. Dramaty dzieją się po cichu, bez względu na to jak wielki masz syndrom wyparcia

1

@Comentateiro policja mówi że było bezpiecznie ale czy na pewno

1

@Comentateiro oczywiście. Mój sarkazm nie dotyczy covida lecz tvp info, który w takie właśnie epitety opatrzył uczestników zeszłorocznych demonstracji i Marszu Kobiet. Tu nie chodzi o mój syndrom wyparcia lecz o coś dużo poważniejszego.
https://www.tvp.info/50566059/siewcy-smierci-wsrod-demonstrantow
https://wiadomosci.tvp.pl/50580978/chmura-wirusowa-nad-demonstrantami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?