La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1386 Culés

0

"Ministerstwo Zdrowia wprowadziło zmiany w ważności certyfikatów covidowych. Dla osób po trzeciej dawce szczepienia na koronawirusa dokument będzie ważny dłużej - przez rok od daty przyjęcia dawki przypominającej. Dotychczas przyjęcie trzeciej dawki nie było odnotowywane w certyfikacie, bo ta kwestia jeszcze nie jest uregulowana na poziomie UE." [money.pl]

3

@barcelonaLM Współczuję osobom, które biorą udział w tym cyrku

1

@barcelonaLM Mam wylane na nich i ich dawki uzupełniające, dałem nabrać się raz i starczy.

0

@barcelonaLM Wlasnie, takie pytanie. Paszport covidowy mam wazny przez rok, od przyjecia drugiej dawki. Po tym czasie on bedzie wygasał i jedynie przyjecie kolejnej dawki pozwoli mi uzyskać jego ważnosc?

0

@Ojciec5tkidzieci Na to wychodzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?