- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
1
Zobaczymy jak jutro będzie. https://mobile.twitter.com/CezaryGutowski/status/1461711527644479493
1
@Encore Wszystko relacjonować na bieżąco będzie @MesQueUnClub96
0
@PodkarpackiKibic Jak on na banicji
0
@Encore Max chyba chciał zrobić najszybsze kółko.
Do tego na pośrednich Merc też lepsze tempo.
Jeśli Bottas jest szybszy o 0,35 s. od Maxa to znaczy, że Lewis może być szybszy o ponad 0,5 sekundy a może i więcej.
Zobaczymy - bo wydawało się, że Katar to może być tor na którym Red Bull będzie najbliżej Merca z pozostałych, a tutaj wygląda to też bardzo dobrze dla Merca.
0
@mekston Nie chciał żadnego najszybszego kółka xD To co AlphaTauri będzie na poziomie Red Bulla? Z tego treningu nie ma co wyciągać jakichkolwiek wniosków bo nie wiemy jakie ustawienia sprawdzali
0
@mekston Chociaż ja do treningów podchodzę z dystansem
1
@GeraltzKatalonii wiadomo, ze trening to trening, ale sa robione analizy z nich pod kątem kwalifikacji i z analiz wynikało, że Merc najszybszy. Nie było tam AlphaTauri.
0
@Encore każdy myślący podchodzi
1
@Encore wiadomo że nie można 100% wyciągać, ale są robione analizy w tym zakresie. Do tego na niektórych torach już widać kto ma przewagę. Patrz np. Turcja i FP2, albo w Meksyku też było widać, że Max jest szybki.
0
@Encore A wiesz czemu? W końcu spokoj
0
@DaPidejpi A czemu dostał. Za co?
0
@Encore ty nie weidzialem xd
0
@Encore No właśnie ciebie pytam xd
1
@DaPidejpi Myślałem że pytanie retoryczne ale pewnie przesadził z tzw 9.3.3