- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 596 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 596 Culés
3
Paulo Sousa w rozmowie z TVP Sport:
"Zdaję sobie sprawę z tego, ile szumu wywołała ta decyzja. Spodziewaliśmy się innego wyniku, od początku pracy z reprezentacją Polski daję też szansę młodym piłkarzom, by zyskali niezbędne doświadczenie. Zdałem sobie jednak ostatnio sprawę z tego, że mój kontrakt jest krótki i muszę skupić się na teraźniejszości zamiast przyszłości.
Myślałem, że to będzie dobry moment, by wypróbować młodszych graczy w miejsce kluczowych zawodników, których niedługo w tej kadrze zabraknie. Dziś wiem, że to był błąd. Powinienem wcześniej zdjąć Lewego z boiska w Andorze i wystawić go z Węgrami od początku. Całą odpowiedzialność biorę na siebie."
No nie no, kolejny co piłkarzy na konferencji/publicznie obwinia. Zamiast ich bronić przed mediami, to im dokłada...
48
@Rewolucja123 Chyba na siłę próbujesz coś tu nadinterpretować. W ważnym meczu usadził kluczowych piłkarzy i to nic dziwnego że młodzi nie zagrali tak jak wyjadacze. To była jego decyzja i przyznaje że to był błąd. Ja tu nie widzę żadnego pojazdu po piłkarzach.
13
@Rewolucja123 Których piłkarzy obwinia? Ja mam wrażenie, że sam siebie obwinia.
0
@tristan87 Tych, których wystawił.
0
@Striker Przecież czysto powiedział, że nie powinien ich wystawiać, że to był błąd dać im szansę. Błędem, to jest mówienie takich rzeczy publicznie. On jest ich trenerem i ma ich chronić przed atakami mediów, a tylko dokłada takim czymś, a do tego nie pomaga im w ten sposób, ponieważ z psychologicznego punktu widzenia może takie zdanie piłkarza zdołować, a nie poprawić morale.
9
@Rewolucja123 Oczywiście że to był błąd wystawić ich w takim meczu. Kardynalny. I to nie chodzi o obwinianie piłkarzy bo każdy myślący człowiek sobie zdaje z tego sprawę, że na kluczowy mecz decydujący poniekąd o awansie na MŚ wystawiasz pewniaków, a nie młokosów z mlekiem pod nosem. Wkładasz mu w usta słowa których nie powiedział, wręcz bym to nazwał próbą manipulacji, tylko troche mizerną.
0
@Striker 'Myślałem, że to będzie dobry moment, by wypróbować młodszych graczy w miejsce kluczowych zawodników, których niedługo w tej kadrze zabraknie. Dziś wiem, że to był błąd.'
14
@Rewolucja123 No fajnie. Wystawił młodych w meczu w którym nie powinien tego robić. Obwinia siebie, nie piłkarzy. Naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Jak wrzucisz niemowlaka do jeziora to nie obwiniasz go że nie umie wypłynąć tylko siebie że go tam wrzuciłeś. Proste
0
@Striker Dobra, zjebałem. Źle to zinterpretowałem. Mam na myśli, że nie można takich rzeczy wygadywać publicznie/w mediach.
0
@Rewolucja123 Allegri też mówił i mówi takie rzeczy. Już nie róbmy z pilkarzy ludzi, których trzeba głaskać po główkach. Oni z pewnością wiedza sami, że nie zagrali na miarę oczekiwań. Fajnie też podsumował polska myśl szkoleniową. Mam krotki kontrakt, nie będę się wychylał i kombinował, bo mnie wywalą, bo nie liczy się długa i żmudna praca tylko efekt tu i teraz. Zresztą, na razie jego kadencja wygląda mizernie, choć może też to nie jest tylko jego wina.
0
@BorzyKrzys Opieprzanie, gadanie takich rzeczy nie może wyjść do prasy. Trener ma coś do powiedzenia piłkarzowi, albo piłkarzą, to robi to prywatnie, nie publicznie wymawia to.
1
@Rewolucja123 Ale jest jednak róznica w tym że mówi to ogólnie (bez nazwisk) i tutaj sam przyznaje się do błędu, a to co odwalał Koeman (bo rozumiem że do niego pijesz pisząc "kolejny"), gdzie na konferencji jechał z nazwiskami krytykując a u siebie błędów nie dostrzegał.
1
@Bobo25 Bardzo w punkt.