La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

18

@Janiama wywiad przeczytany i muszę przyznać, że ciekawy. Może i nie przepadamy tutaj za sobą to jednak kibicuje Ci w walce o zdrowie! Przykro, że spotkała Cię taka sytuacja ze strony ratowników, którzy insynuowali upojenie alkoholowe.... Jednak to wcale nie jest taka rzadka sytuacja, że służba medyczna zarzuca właśnie coś takiego zamiast natychmiast zająć się pacjentem....
Jeszcze raz życzę dużo zdrowia :)

https://ibb.co/VCsW5sW
https://ibb.co/Jdm35q7

konto usunięte

1

@IronSanHybrid było coś o la bombie w tym wywiadzie?:>

1

@Barca1992 Kup i przeczytaj to się dowiesz
( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie, nie było :)

1

@IronSanHybrid byś zrobił lepsze zdjęcie to by nie trzeba było kupować :p

2

@IronSanHybrid a przypadkiem nie jest tak że ci upojeni mają pierwszeństwo xd
Rok temu jak byłem SORze to wpuścili przede mnie jakieś żula na***go bo próbował rozwalić przystanek i przypadkiem ręką mu się złamała xdd

1

@kryhaa Coś w tym jest, bo m podobne doświadczenia.

0

@IronSanHybrid
"Żona pomogła mi się ubrać, gdy wychodziłem oparty o ratownika, bo nogi miałem jak z waty, odwróciłem się, popatrzyłem na rodzinę: czy ja do was jeszcze wrócę?"

Kto to mógł napisać? Mickiewicz? Słowacki? a może Kochanowski?

konto usunięte

0

@Transu96 Bo tak było, czego nie rozumiesz?

konto usunięte

1

@Barca1992 Było o La Rambli

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Było o La Rambli, dziękuje bardzo za miłe słowa. Ja byłem całkowicie normalny gdy przyjechało pogotowie. Nie miałem niedowładu, wypowiadałem się prawidłowo tylko język mi lekko uciekał do boku. Pamiętać trzeba że wtedy było codziennie 20 tys zarażonych i całe szczęście że chciałem jechać z nimi do szpitala. Gdyby odjechali sami to byłoby po mnie
Dodałem komentarz wcześniej, tam są trzy strony wywiadu

0

@Janiama Z tego co czytałem to było wspomnienia ogólnie o stronie, ale sama La Rambla się nie pojawia.

0

@Janiama przykro mi ale na tych zdjęciach niewiele idzie przeczytać, albo ręka ci się trzęsła albo aparat do dupy, a zacytowany fragment brzmi jak z książki jakiejś

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Fakt :)

konto usunięte

0

@Transu96 Powiem szczerze że gorszej osoby na tej stronie jak ty to ze świecą szukać. Jak można napisać że ręka mi się trzęsła? Po prostu zmienił się obraz w momencie jak dodawałem na stronę.

1

@IronSanHybrid wrzuciłbyś dla kolegów lepsze foty? prosimy :D

0

@Transu96 Ale to przecież nie Janiama wrzucał te zdjęcia, więc pomyliłeś adres z tym aparatem.

1

@Janiama Zdjęcia są kompletnie nieczytelne, czyli albo ci się ręka trzęsła albo robiłeś zdjęcie tosterem, czego nie rozumiesz? To nie był atak w twoją stronę tylko stwierdzenie faktu i nie, to nie był efekt wgrywania obrazu, nie na zapodaj.

1

@Janiama Wspominasz o Elektromisie. Jak skomentujesz bardzo prawdopodobny udział ludzi zarządzających tą firmą w zabójstwie poznańskiego dziennikarza Ziętary? Dodam, że jest to chyba jedyne zabójstwo żurnalisty w historii Polski po 89 roku.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Myślę że nie mogę tego komentować ponieważ mam za małą wiedzę. Wszystkich ludzi Elektromisu doskonale znam ale więcej nie mogę powiedzieć. Ryba przez chwilę był moim szefem a ogólnie dobrym kolegą. Switalski był na moim ślubie i miałem z nim dobre relacje.

0

@IronSanHybrid taktyczny, chętnie przeczytam ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?