La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 681 Culés

3

(Nie)polecam przeczytać sobie wywiad z kobietą odklejoną, która twierdzi m.in. że w jeździe konnej dochodzi tylko do eksploatacji zwierząt, a brak jest tam więzi między człowiekiem, a zwierzęciem. Cóż, do takich pomysłów można dojść, jak zajęcia z koniami widziało się tylko w "Konie i kucyki: Akademia jazdy konnej", czyli grze na PC z 2009 roku. :D

https://tygodnik.interia.pl/news-sylwia-spurek-jezdziectwo-powinno-zniknac,nId,5655133

16

@Ojciec5tkidzieci Ta kobieta jest chora i potrzebuje psychologa, a standardowo w Polsce lansuje się ją na wieszcza.

6

@Ojciec5tkidzieci Kurła w co Ty grasz?! "Konie i kucyki: Akademia jazdy konnej", czyli grze na PC z 2009 roku." xDDD

0

@IronSanHybrid Nie gram, ale oglądam serię Zagrajmy w crapa na Youtubie. ;) Polecam. :D

1

@Ojciec5tkidzieci aż się boję ;)

1

@IronSanHybrid Polecam odcinki z Bubsy 3D i Batmanem przede wszystkim, a także Wolfschanze 2. :D Także ten najnowszy, chyba 120 jest kozacki. Ogólnie on ma więcej dobrych, niż słabych odcinków, ale te 4 zapadły mi w pamięci mocno. Możesz potem napisać, czy podoba Ci się ten rodzaj treści, który tam jest. :D

4

@Ojciec5tkidzieci "(Nie)polecam przeczytać sobie wywiad z kobietą odklejoną" - a Ty właśnie, przez przeczytanie takiego kmiota robisz ją "sławną". Po co czytamy, oglądamy wypociny ludzi, którzy na to nie zasługują? Nie lepiej olać i nawet nie wchodzić w artykuł/wywiad?
#Stopmakingstupidpeoplefamous

konto usunięte

0

@Ojciec5tkidzieci Przesadziła, ale też nie ma co przesadzać - co już parokrotnie widziałem w odniesieniu to tej jej wypowiedź - i twierdzić w drugą stronę, że jeździectwo to tylko wzajemna miłość i obustronna przyjemność ;)

2

@kuz Ona nie jest chora i odklejona tylko sukcesywnie i systematycznie przesuwa okno Overtona.

0

@anxted Nie mowie, ze jezdziectwo to tylko wzajemna miłość (niestety), ale podważanie sensu np. hipoterapii to już wyzszy poziom absurdu.
To tak, jakby mowic, ze psy sa wylacznie eksploatowane, a swoja opinie opierac na zachowaniach ludzi, ktorzy trzymaja te czworonogi na łancuchu albo sie nad nimi znecaja, jak np. pewien patostreamer, co ostatnio nagłosil Wardega.

konto usunięte

0

@Ojciec5tkidzieci Pewnie, nie chodziło mi tutaj konkretnie o Ciebie. Niestety, internet lubi skrajności :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?