La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 546 Culés

17

Polacy na fejsbukach już konkretny ból dupy że Leo wygra złotą piłkę, a co dopiero będzie sie działo 29 listopada mhm piekna sprawa :D

2

@Kondziubarca płacz jak po smierci kaczynskiego.

0

@amanter Mocne porównanie :D

2

@amanter Akurat po śmierci Kaczyńskiego połowa polski by miała sylwestra, a połowa stypę. Tak samo z Tuskiem.

1

@Kondziubarca Pisząc Polacy siłą rzeczy sam się do tej grupy zaliczasz.

1

@macio_944 a mi koło nosa by to przeleciało, tak samo jak jakaś babcia na dworcu PKP mi się zapytała co sądzę o wydarzeniu ze Smoleńska ;)

2

@maroon Nie napisałem że wszyscy polacy, czepianie się na siłe bo wiadomo o co chodzi.

0

@Kondziubarca Nie na siłę, bo takie zwroty sugerują, że ty się niby do tej grupy nie zaliczasz, albo wyróżniasz ponad ten "plebs". W tym przypadku stosowniejsze by było abyś użył zwrotu fani Lewego czy coś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?