La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

12

Niby aż tak mnie nie obchodzi ten Ballon d'Or

ALE (magiczne słowo)

Nie miałbym problemu z tym, żeby Lewandowski zdobył Złotą Piłkę. Jednak ilekroć czytam na tt, fb czy na innych stronach, że Messi w ogóle na to nie zasługuje, bo co to za osiągnięcie, pokonanie jakichś farmerów z Ameryki Południowej czy też strzelenie tylko jednego gola w farmerskiej lidze (nie zwracając choćby uwagi na to, jak chłop sam pchał ten barceloński wózek), wówczas mocno chcę tego jego siódmego Balona, żeby dupska innym popękały z wściekłości. Następnie schodzi ze mnie taka mała napinka i ponownie myślę sobie: w sumie Robert zasługuje. I znowu przeczytam jakieś wysrywy w kierunku Leo i znowu bardziej chcę jego wygranej. I tak to się krynci xD

3

@damianex10 Szkoda mi Lewego. Kolejna ZP dla Leo nic nie zmieni, a jednak Polak z tą nagrodą to byłoby coś...

1

@damianex10 Ból po zwycięstwie Leo wśród Polaków będzie tak wielki jak z Moskwy do Glasgow :)

0

@Dzemix111 W tamtym roku powinien dostać i to nie podlegałoby żadnej dyskusji, kosmiczny to był rok dla Roberta i całego Bayernu.

0

@damianex10 Tym bardziej to mnie boli, bo rok temu było oczywiste, że nagroda należy się tylko jemu. Wielki zawodnik, który od kilku lat jest na nieprawdopodobnym poziomie. Ostatecznie skończy pewnie bez ZP i za 15 lat Lewandowski będzie ciekawostką.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?