- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 931 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 931 Culés
1
Ciekawe ile czasu potrzeba zeby w Polsce zaczeli promowac takie rzeczy w reklamach.
https://mobile.twitter.com/nypost/status/1463564213255905296
10
@amanter Jak ktoś chce niech się gzi z kim chce, ale po co to promować? To jest prywatna sprawa każdej osoby.
3
@amanter Oby tyle, że tego nie dożyję.
0
@masq Chociażby po to, żeby pokazać jednej z skrajności, że to jest normalne? Może za 100 lat taki takie akcje zyskaja w.w efekt, bo na razie to jeszcze lipa z tym
Btw, nieraz w reklamach etc pojawiaja sie pary heteroseksualne. Czy to juz mozna promować?
0
@marcin62 Nie zyskają z prostego powodu. Jestem w pełni tolerancyjny dla ludzi homo, ale mnie takie coś osobiście obrzydza i odrzuca. A ludzi czysto heteroseksualnych jest zdecydowanie najwięcej. Jest wiele różnych dewiacji seksualnych czy odstępstw od normy i jakoś ich nie pokazują w telewizji. Może pokazujmy jakieś pejcze, albo tych z fetyszem gwałtu czy lizanie stóp albo bicie czy upokarzanie, bo tez to ludzi podnieca? Fajnie by się to oglądało? Nie sądzę. Ludzie nie chcą tego typu rzeczy oglądać, a na pewno nie w randomowej reklamie w telewizji. To bardziej napuści ludzi na siebie niż da coś do zrozumienia. Ja np nic do tego nie mam, ale drażni mnie takie afiszowanie się na siłę z tym. Każdy kto ma mózg akceptuje istnienie homoseksualizmu więc nie do nich te reklamy tylko ich obrzydzą jak mnie, a Ci co go nie mają tylko się zjeżą oglądając coś takiego czyli uzyskamy odwrotny efekt.
0
@masq Ale ale orientacja seksualna to nie fetysz. xDD
0
@marcin62 aha czyli jesteś wybiórczo tolerancyjny? Orientacje promujmy, a fetysze udawajmy, ze ich nie ma?
0
@masq Nie, mam wyebane co kto robi i z kim, ale o ile przypieprzanie się do ORIENTACJI SEKSUALNEJ mnie dziwi tak mógłbym zrozumieć gdyby ktoś nie chciał oglądać bdsm w reklamach, tyle
1
@marcin62 czyli potwierdziłeś wybiórczą tolerancję. Jedno i drugie nikogo nie krzywdzi. Jedno i drugie jest prywatną sprawą danej osoby. Ale jedno można pokazywać drugiego nie. Bo Tobie akurat to drugie się nie podoba. Czujesz tą hipokryzję?