- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
6
Wpadł mi dzisiaj w ręce egzemplarz POLITYKI. Zwykle tego nie czytam. Pierwsze, co rzuca się w oczy, czyli okładka. Rysunek z opisem, że prawica/konserwatyzm/kibice = NAZIOLE… Rozumiecie?
Wierzysz w indywidualizm. Uważasz, że każdy jest odpowiedzialny za swój los. Stan posiadania, co w życiu osiągnąłeś/aś (bądź nie) tylko dzięki swoje pracy czy talentowi. Chcesz w tym jak najmniej państwa, publicznej pomocy. Inaczej ktoś mógłby twierdzić, że % twojego życia jest własnością państwa. Masz, więc w uproszczeniu prawicowe poglądy. ZNACZY JESTEŚ NAZIOLEM! xD
Przez zwrot rodzina rozumiesz przede wszystkim związek mężczyzny i kobiety. Masz, więc konserwatywne poglądy. ZNACZY JESTEŚ NAZIOLEM! xD Jeśli chodzisz, mniej lub bardziej regularnie, do kościoła nic już cię nie uratuje, zostałeś/aś sklasyfikowany/a.
Regularnie chodzisz na mecze piłkarskie Ruchu Chorzów, Legii Warszawa czy tam innego Górnika Łęczna. Można, więc stwierdzić, że jesteś Kibicem, przez duże K. Znaczy jesteś… Wróć!!! Na owej okładce nie było niuansu, kibic ze stadionu, kibic kanapowy. Nie było ograniczenia wyłącznie do piłki nożnej. Zapewne sami sympatycy narodowego socjalizmu na meczach siatkówki. ZNACZY JESTEŚ NAZIOLEM! xD
W środku? Więcej tego, co na okładce. Ubabrałem się w tym świństwie po uszy, więc WY nie musicie! Jednak jeden tekst był zdecydowanie trafiony. W PUNKT, jak toby rzekł ten, którego nie ma już z nami. Święć Panie. Krótka Analiza Antoniego Dudka, że kryzys przy granicy to dla PiSu złoty deszcz. Chłodno przyjęty przez opinię publiczną „nowy ład” i bunt w koalicji Gowina et consortes, a tu taka manna z nieba na ratunek. Według badań, bodaj, 54% Polaków zdecydowanie popiera działania rządu w działaniach na granicy z Białorusią, a 38% jest przeciw. Znaczy 62% te działania (m.in. budowa muru) przynajmniej nie przeszkadzają. Poparcie większe niż PiS i Konfederacja razem! Zaspokojenie jednej z podstawowych potrzeb człowieka: BEZPIECZEŃSTWA. Z drugiej strony opozycja nie dostrzegająca czego oczekuje większość społeczeństwa. Nic się nie uczą na błędach. Przed kolejnymi wyborami. Zgoda na przyjęcie 7 tyś. imigrantów, a „(…) właściwe każdej liczby”, jak to pewnie w RMF-ie mówił C. Tomczyk. Subskrypcja do skrajnych lewicowych poglądów, typu genderyzm, małżeństwa jednopłciowe czy zabieg medycyny estetycznej zwany, tudzież ABORCJĄ. Udział w strajkach tych kobiet bez instynktu macierzyńskiego. A wystarczyłby model rzeszowski… Udawać, że się jest takim jak większość. Przynajmniej nie przeszkadzać. Wspólny kandydat opozycji wygrał w Rzeszowie w pierwszej turze, ale skoro wolą eksponować oszołomów, typu Jachira i Starczewski… Mnie to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.
Kończąc. Żal papieru, na którym, to wydrukowano. Gdzie się podziali ci wszyscy ekolodzy, co do drzew się przykuwali?
PS Nie zgadzasz się z tym, co wyżej napisane? Znaczy uważasz, że Cristiano Ronaldo w prime był lepszy niż Lionel Messi w swoim. ZP na pewno zdobędzie Robert Lewandowski! Peace!
0
@John_Doe tzn kwestia emigrantów jest prosta Polsce nie zagrażają bo chcą do niemiec.Osobiście dałbym pracę lekarzom czy pielęgniarkom bo średnia wieku oielęgniarek to 53 lata i za 10 lat będzie dramat na 4 pielęgniarki odchodzące przychodzi 1 .O ile jest to możliwe to bym takich ludzi zatrzymał.To jest w interesie prawicy bo obecnie to ona wizytuje szpitale.Jest to w interesie prawicy.
Co do faszystów tu jest kilka rzeczy nie wątpliwie hitler to prawica i w europie zrobili straszne rzeczy a w Polsce to nawet nie chcę mówić stolicę nam też spalili.Zamiast się od tego odciąć zmienić znak pozdrowienia czyli hajlowanie czy znak podobny do swastyki na ręce.Oddając bąkiewiczowi marsz niepodległości który czy w garniturze czy nie wygląda od reki na 3 lata bez wyroku.Zresztą ma sprawę o pobicie kobiety.który zagłuszał wypowiedzi powstanki ,która walczyła z nazistami.To co rodzaj zemsty że walczyła i forma obrony swoich;)Opowiada o wojnie z ue i obraża sojuszników z usa i ueJeżeli inny narodowiec w mundurze chcę wojny z żydami wiadomo że jak podchodził do nich Hitler.A miendlar chcę wojny z ukrainą o lwów.Czyli każdy z tych liderów gada o jakiejś wojnie albo tej wojny chcę.Hitler też bardzo pociągnaoł za sobą ludzi do wojny wiadomo jak to się skończyło..Że trzeba na takie rzeczy uważaćJeśli opinię macie taką że miasto musi usuwać za nie małą kasę kostki brukowe ,ławki bo możecie niszczyć miasto.
Jeśli widzisz że akcje typu empik ,spalone mieszkanie to nie licz na to że ludzie nie będą patrzyć wam na ręce.Bo opinie sami o sobie wyrabiacie.Dodam że Bosak sam się pochwaliłem testem że ma poglądy faszystowskie.Jeśli onz w 2019 dążyło do delegalizacji ugrupowań narodowych pokroju onr za dyskryminacje to oczywiste jest że będziecie na cenzurowanym i nie ma się tu czemu dziwić.