La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

0

Werdyktem już zygam więc o czym innym ale w temacie. Mianowicie, jak już Leo odebrał balona i akcja z "przyciskiem". Widać że Kadafi zygnal hajsem żeby dać do zrozumienia Messiemu (i takie też słowa padły) że to jego nowy dom i że jest tutaj szczęśliwy. Alez to było sztuczne, wiadomo że Barca to przeszłość ale jego dom PRAWDZIWY dom był, jest i zawsze będzie w Barcelonie i żadne dolary tego nie zmienia. Spluwam na Paryż!

0

@Muszynianka Ta, i Nasser zakreslal krzyżyki za dziennikarzy. Co za głupie myślenie. Przecież gdyby Lewy wygrał to tez nacisnął by przycisk ale nie gra w Paryżu wiec nic by nie mówili o domu...

0

@kuz chłopie ale co mają do tego jakieś krzyżyki zakreślane xD na wstępie napisałem że tu nie o werdyckcie mowa. Mówię o strikte zrobieniu i wmawianiu na siłę że Paryż to jego dom choć każdy wie że jest inaczej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?