La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1138 Culés

0

Ja mam takie pytanko. Po co oglądacie TVP, skoro tak wam się nie podobają głoszone tam wieści? Nie jestem w stanie tego absolutnie zrozumieć. Tylko tu spotykam non stop taką sytuację i to jest meeeega dziwne :). Jeśli mi się coś nie podoba, to tego nie oglądam, jeśli widzę w tym manipulację, to tego nie ruszam, jeśli chcę się pośmiać, to włączam jakąś "celową" rozrywkę, a nie rzeczy, które ogłupiają polskie społeczeństwo. Czy jest mi w stanie ktoś to wytłumaczyć? Czy to jest jakoś powiązane, że jedno (LR) bez drugiego (TVP) nie jest w stanie żyć?

0

@Sau_Ron A gdzie ty znajdziesz lepszy kabaret?

0

@Sau_Ron może zwyczajnie chcą wiedzieć co ta władza wyrabia.Dziś paktowała z przydupasem putina orbanem i opłaconą lojalną funkcjonariuszką putina le pen
https://www.google.com/amp/s/forsal.pl/artykuly/837618,oplacalna-przyjazn-z-putinem-zobacz-jak-moskwa-finansuje-francuskie-partie.html.amp

0

@Kgorecki2500 To nie jest kabaret, tylko zaraźliwy idiotyzm, reprezentowany przez polskie władzę i opozycję. :D

0

@Borneo No spoko, tylko że czemu akurat na TVP? Przecież każdy wie, że tamtejsze informacje mają najmniejszą liczbę faktów i przedstawiają władzę tylko i wyłącznie w pozytywnym świetle.

0

@Sau_Ron po to aby widzieć co robi ta władza jak manipuluje i jak przekracza kolejne granice. Paktując z ludźmi putina.Bo jeszcze jest sponsorowany salvini.Putin chcę podziału ue aby każdy kraj rozgrywać z osobna.A co robi kaczyński jest koniem trojańskim w ue.Nie twierdzę że działa na jego zlecenie wprost ale interesy mają zbieżne.Często dzięki kaczyńskiemu może szampana otworzyć.Dobrze że ludzie mówią o tym co ta władza opowiada w tvp ukazując ich kłamstwa. Dla mnie to logiczne.Choć staram się im statystyk nie nabijać i ich bie oglądam.Trzeba mieć świadomość z kim mamy doczynienia a to że dążą do autokracji to mało kto tego nie widzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?