La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 903 Culés

8

Nie oglądałem meczów, ale jak patrzę na komentarze w polskim internecie to jest to bardzo prawdopodobne:
https://zapodaj.net/92b34b18b6aeb.jpg.html

konto usunięte

7

@macio_944 Czytam te komentarze i nie wierze, ze nasz kraj ma takich idiotów XD Nie chodzi o twoj wpis, zeby nie było xD

1

@macio_944 Nasze ukochane P$G słabo dzisiaj!

2

@POLAK12345 Powtarzam: ogólnie to jesteśmy głupim narodem pełnym zawiści i kompleksów. To widać w wielu sprawach, również w sprawie Złotej Piłki. Messi ma przewalone w tym narodzie już na zawsze.

A co do komentarzy, to są one na tyle głupie, że wyszedłem z paru facebookowych grup, bo tam nie ma praktycznie żadnej merytoryki, jedynie wyśmiewanie i dawanie upustu emocjom.

1

@macio_944 najlepszy komentarz z fb jaki znalazłem przed chwila
,,Messi bez Iniesty i Xaviego jest na poziomie Zielińskiego"
Nie wiedziałem że można być aż tak odklejonym ale to pewnie przeciętny Janusz oglądający co najwyżej kadrę kilka razy w roku

konto usunięte

1

@macio_944 Ja juz nawet nie czytam ich tutaj na powaznie, bo wiekszosc to trolle, albo dzieci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?