La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

4

Boniek żenada co w tym studiu opowiada . Trochę szacunku się należy tym bardziej że nie gada sobie u siebie w domu z przyjaciolmi o tej żenującej Barcie tylko w studiu gdzie wie że wielu kibiców Barcelony to ogląda. Niby ma klasę czego tutaj wogóle nie widać....

0

@messi 94 Gość za dużo gada i to głupot. Tylko, że jak Barca robiła co chciała to siedział cichutko. W ogóle co on ciągle do Barcy dopieprza , jeszcze rozumiem jakby miał jakąś zadrę do Barcy. ale nie słyszałem żeby do innego klubu jakieś wąty. To co teraz robił w studiu to strasznie było żałosne, co ta gadka miała dać? Klasy to on nigdy nie będzie miał. Oby za kilka lat Barca mu zatkała jadaczkę.

0

@Kamiloza91 Jak by jeszcze mówił coś z przymrużeniem oka żeby to było w jakiś sposób zabawne bo ja mam dystans do tego wszystkiego to spoko ale to co on powiedział to było zwykle chamstwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?