- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
3
Frenkie, czy na sprzedaż?
Czy sprzedalibyście Frenkiego i jeśli tak to czemu i jakiej minimum kwoty byście oczekiwali? Ja szczerze mam absolutne 50/50. Jak pojawiła się oficjalka z nim to skakałem z radości, tak szczerze przyznam myślałem, że ma papiery by być top 1 na swojej pozycji. Wiele na to wskazywało. Ale teraz no nie wiem, straszna sinusoida z tą jego formą no i do tego gra mega zachowawczo. Niby nie odpalił z jednej strony aczkolwiek trafił tu w tragicznym okresie z pseudotrenerami i kryzysem sportowo instytucjonalnym. Chyba skłaniałbym się do sprawdzenia go do końca sezonu by zobaczyć jaki pomysł ma na niego Xavi, a potem oferty rzędu 80+ zmiennie to byłoby coś co mnie osobiście by usatysfakcjonowało. Jeśli dalej przy Xavim, by nie wypalił na dobre.
1
@masq Ja dałbym mu szansę, jednak w obecnym składzie każdy, ale to każdy zalicza regres. Chciałbym by stara gwardia naprawdę pożegnała się z tym zespołem.
Pamiętam jak przychodził do nas z Ajaxu, to nawet kolegów namawiał do szybszej gry... ale co on sam może.... Jak inni.... no właśnie.
1
@masq ja już nie wiem sam, kto do nas nie przychodzi to zalicza zjazd, osobiście to dałbym xaviemu przepracować cały okres przygotowawczy i niech wtedy podejmuje decyzję.
3
@masq sprzedać, 60 baniek by mnie zadowoliło. Uj mnie to ze w nowym klubie może odpali, ale w FCB przed ponad 2 lata mil 3-4 miesiące dobre i tyle. Xavi jest jego 4 trenerem w naszym klubie. Nawet Koeman był jego trenerem i to za jego kadencji miał ten krótki dobry okres.
0
@masq Teraz De Jong tak się zaprezentuje. Przyjdzie zima, złapie formę w styczniu wyróżniając się bieganiem po boisku i wejściami w pole karne, dorzuci do tego parę ładnych wyprowadzeń i co 3 mecz podanie za linię, każdy się zachwyci, zgubi formę gdzieś w lutym/marcu, będzie grał w kratkę reszte sezonu i każdy będzie się zachwycał. Wierzę jednak, że odbuduje go Xavi, ale ja cierpliwość do niego straciłem, 3 trenerów a on nie potrafi dalej zaryzykować, albo ma problemy z tym, teraz jest Xavi, Barjuana nie liczę nawet. Do tego nie widać w nim tego co np. u takiego Gaviego, chęci walki do końca dla klubu przez co oglądamy jego problemy w obronie (truchty, brak zaangażowania często widać, czy np. gubienie krycie).
0
@masq jakbyśmy otrzymali fajne pieniądze to czemu nie
0
@masq Minimum 70-80 mln i może iść.