La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

4

Dembele ma talent, szybkość, skilla itp. ale ta cała sytuacja z jego kontraktem jest męcząca niezmiernie. Poza tym jak ba takiego kozaka, wyglądał na mocno przestraszonego w meczu z Bayernem. Młody Gavi odwagą go przebił. Nie ma co polegać na zawodnikach, którzy mają wątpliwości czy tu grać, bo ktoś zaszeleścił większą kasa. Thank You and good luck!
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1469621685020151812

0

@Pilka_jest_okragla Zdajesz sobie sprawę, że to był jego pierwszy mecz od pierwszej minuty po kontuzji? On wciąż musi sobie wyrobić tą odwagę w grze, złapać formę.

0

@Pilka_jest_okragla Dla mnie rewelacja, im szybciej zniknie, tym lepiej. Przynajmniej nie będzie trzeba płacić za leżenie.
Czekam aż wreszcie Barca pozbedzie się tych wszystkich kul u nogi w postaci Coutinho, Dembele, Umtiti, Roberto.
Na razie udało się spławic tylko Griezmanna, który akurat był jako tako pożyteczny i po pierwsze zawsze zdrowy.

0

@Rewolucja123 Miało by to sens jeżeli chodzi o każdego innego piłkarza. Dembele jest na tyle głupi że pojęcie strachu jest mu nieznane. On gra tak samo w 1szym i w 10tym meczu ... te same ruchy, takie samo ryzyko, takie same zagrania.
On jest jak zawodnik z Fify mający wysokie statystyki którym gra ziomek 1szy raz trzymający pada w łapie ... wciskający wszystko co popadnie.
Co nie zmienia tego że jest naszym najlepszym ofensywnym zawodnikiem (jeżeli chodzi o skill ) zaraz obok Fatiego ...
Straszne :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?