La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

1

A ja uważam, że dzisiaj to i Xavi zawalił ten mecz. Nie jestem w stanie wytłumaczyć na cholerę trzymał w 2 połowie Luka? Gość nic nie dawał i drużyna grała praktycznie w 10. Dziwna też decyzja dotycząca Umtitiego. Chłop nie gra tyle czasu i nagle bach i 1 skład gdzie potrzebujemy punktów jak tlen. Garcia kolejny mecz ławka i o co chodzi?
Do tego wejście Coutinho...po co i co miała dać ta zmiana?. Nie jesteśmy w stanie utrzymać się przy piłce, gramy chaotycznie, nerwowo. Wychodzi na to, że Koeman miał rację, jesteśmy po prostu przeciętni i tyle.

Komentarz usunięty

1

@Kamiloza91 Mało kiedy napastnik jest winny porażki czy remisu. Natomiast jest bardzo słaby i nic nie daje z przodu...tragedia.

0

@Klimach fan To wytłumacz geniuszu trenerski kogo miał dać do ataku po przerwie? Lengleta?
Akurat Umtiti aż tak źle nie wypadł w tym meczu.
A kto miał wejść zamiast Coutinho? Pudź?
Chłopie zastanów się zanim coś napiszesz i popatrz na ławkę.

0

@norbi77
To teraz Ty słuchaj geniuszu trenerski. Wolałbym Lengleta do środka pola by wzmocnić środek niż paralityk biegający bez sensu i celu nie dający nic. Po za tym to trener powinien wiedzieć kto i kiedy może pomóc drużynie. I tak potem klasyfikujemy czy taki trener jest dobry czy nie.

0

@Klimach fan Lenglet w środku pola? :D
I sam sobie odpowiedziałeś..." to trener powinien wiedzieć kto i kiedy może pomóc drużynie" - to czemu narzekasz na jego decyzje?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?