La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

2

Jeszcze co do F1. To tak naprawdę Masi miał wczoraj kilka możliwości:
1) Czerwona flaga (ale ona raczej nie byłaby uzasadniona)
2) finisz za SC (tutaj też raczej bez sensu, skoro posprzątane było na 2/3 okrążenia przed końcem)
3) brak oddublowania (co według mnie też byłoby mocno kontrowersyjne)
4) no i to co według mnie było wczoraj jedynym słusznym rozwiązaniem - oddublowanie wszystkich zawodników pod koniec 56. okrążenia i restart pod koniec 57. (na pewno była taka możliwość, skoro Alonso na 55. okrążeniu mówił już o oddublowaniu).
Oczywiście Masi nie skorzystał z żadnego z tych rozwiązań i wyszła z tego o wiele większa kontrowersja niż powinna, bo szczerze wystarczyło skorzystać z opcji numer 4 i tak naprawdę nikt nie mógłby się do niczego przyczepić, a i rezultat pewnie by nie był zgoła inny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?