La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1762 Culés

33




Prawdziwe i przykre... po prostu przykre :(

Wirus jest problemem, prawda i niezaprzeczalny fakt, ale zniewalać ludzi, psychicznie terroryzować, gdzie 1.5 roku pokazało że to po prostu nic nie daje, to nic innego jak powrót totalitaryzmu, niestety...

0

@FC1899Barca Zablokować kluby i melanże patologii, reszte niech będzie otwarte i wystarczy.

2

@FC1899Barca to dopiero pierwszy krok. Przecież wprowadzenie (i przesówanie granicy wiekowej) szczepień dla dzieci to już beszczelność intelektualna na ludziach którzy mają chociaż odrobinę IQ.

0

@sokot bezwładna masa ma IQ na poziomie pierwiastka kwadratowego z najinteligentniejszej jednostki w tej masie..

4

@sokot Wspominasz coś o IQ a sam piszesz o "przesówaniu granicy wiekowej" i "beszczelności intelektualnej". Troche niefortunnie wyszlo.

1

@FC1899Barca na swój sposób piękne i przerażające. Ja tez jestem zwolennikiem tego, że lepiej żyć 30 lat jako wolny człowiek niż 90 jako niewolnik. Wolność to podstawa. Wolność wpisana jest w nas, w człowieczeństwo. Tyle raz próbowano (czasami z pozytywnym skutkiem) nas zniewolić, a ludzie dalej powstają.
"Kto w imię bezpieczeństwa wypiera się wolności, nie zasługuje ani na jedno, ani na drugie".

0

@JimMorrisonFCB czemu ? Jaka jest przyczyna szczepienia dzieci ? przechorowują covida w 100% niezauważalnie + szczepionka nie ogranicza transmisji. Coś cchesz dodac ? Faktycznie stół .... nożyce niefortunnie kolego niefortunnie.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Chyba będziesz musiał się jeszcze dobitniej wyrażać, żeby zostać zrozumianym xd

0

@sokot Moze ktos inny Ci wyjasni, mi sie nie chce.

I wcale nie mialem na mysli szczepien.

0

@JimMorrisonFCB chcesz być złośliwy to przynajmniej cisnij do końca.

1

@sokot Nie chce byc zlosliwy, po prostu widzac te sprzecznosci, gdzie ktos wspomina o IQ i bezczelnosci, a sam pisze "przesówanie" zamiast przesuwanie i "beszczelnosci" zamiast bezczelności to zadaje sobie sobie pytanie, ile jeszcze jest tutaj podobnych osob, ktore z niezwyklym przekonaniem glosza rozne prawdy, w momencie gdzie tak naprawde nie posiadaja wiedzy na dany temat.

0

@PenaldinhoGaucho co te puby zmienia? Nic... A osoby się tym zajmujące, stracą finanse i zdrowie psychiczne, bo to zawsze idzie w parze...

@michal26 100% racji. Niestety wszystko zmierza w złą stronę i wygląda to po prostu coraz gorzej :/

0

@Bobo25
Tak nakręcające patologoczne lęki artykuły na pewno są wyznacznikiem. Wiecej jest udokumentowanych przez Miunisterstwo zgłoszonych nopów - też smietelnych (nie mówiąc o niezgłoszonych).

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=ministerstwo+zdrowia+pdf+NOP

Dzieci to faktycznie grupa docelowa któą na pewno trzeba szprycować experymentalną szczepionką.

1

@JimMorrisonFCB jasne twoja wiedza sprowadza się do sprawdzania błędów ortograficznych - ok. Taki mam charakter skupiam się nad przekazem trescią i popełniam błędy - być może mam dyslekcje.

"Nie chce byc zlosliwy, po prostu widzac te sprzecznosci" - chcesz być złośliwy - piszesz złośliwie więc chcesz taki być.

0

@sokot ale mi nie o to chodziło. Napisałeś że w 100% przechodzą niezauważenie co jest nie prawda.
Ja do tego pije.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?