La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1350 Culés

6

0

@zadafcb to już oficjalnie?

1

@mekston jo


1

@zadafcb bardzo dobrze, że to zakończyli. Ostatnie apelacje w mniejszych sprawach / sprawach o mniejszej wadze trwały miesiącami.

FIA miała paragraf który jej broni - mowa o "overriding control" nad safety carem dyrektora wyścigu i ten paragraf mocno zabija też sporo możliwych argumentów i pewnie też to Mercedes wziął pod uwagę. Do tego kwestie tego, że zespoły w tym Mercedes miały przyjąć zasadę, że kiedy tylko to jest możliwe (bezpieczne) to chcą się ścigać do mety a nie jechać za SC do niej.

Mercedes wygrywał 8 raz z rzędu tytuł konstruktorów i po 7! latach dominacji również w wygrywaniu tytułu na MŚ indywidualnie której FIA nie zmieniła, jak to wielokrotnie robiła w przeszłości naprawdę nie mógł narzekać na to co się działo - włącznie w z tym co się działo w tym sezonie:

1) Bahrajn
2) Silverstone - niska kara dla Lewisa
3) Hungaroring - niska kara dla Bottasa
4) Abu Dhabi - blokowanie Mazepina i możliwa 3 reprymenda Lewisa czy też nawet 1 zakręty

oczywiście była też dziwna decyzja sędziów odnośnie blokowania Lewisa przez Maxa w Brazylii - gdzie wcześniej np. w Austrii w sytuacjach które nie powinny być karami kierowcy byli karani.

Do tego można dodać temat elastycznego tylnego skrzydła Red Bulla i innych zespołów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?