- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1350 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1350 Culés
0
To już 7 przegrane z rzędu spotkanie Wolfsburga za rządów Kohfeldta!!!! Nie widzę żadnej poprawy w stosunku do Van Bommela! Do tego wczoraj nie było Dodiego w kadrze meczowej co oznacza trzeciego minusa a to znaczy że Kohfeldt trafia na czarno!!!!! Uchadzi! Uchadzi!
1
@MesQueUnClub96 Glasner wróć! Swoją drogą troche kiepsko te wymiany trenerów w Niemczech wyszły.
0
@Burgund Najlepiej na tych zmianach wyszedł Bayern i Salzburg xD
1
@MesQueUnClub96 Choć Eintracht po słabszym początku zaczyna coś tam grać.
P.S, ponoć poddymiasz coś.
0
@Burgund to kłamstwa.
1
@MesQueUnClub96 Pamiętasz jak w swoim drugim i trzecim sezonie swoje winy usprawiedliwiał Boską decyzją, na którą nie ma żadnego wpływu? Chyba nad tym pierwszym niebiosa się zlitowały...
Żartuję oczywiście. Z takimi łamagami nie sposób coś osiągnąć. Tylko on i Dodi do czegoś się nadają.
3
@Khajio No np. Dodi nadaje się do tarcia chrzanu
1
@Khajio Co ty godosz. Tam tylko Nmecha, Baku, Arnold i Dodi ogarniają co się dzieje. Weghorst nie umie biegać, a Kohfeldt to trenerski ogur.
2
@PodkarpackiKibic Nie mogę powiedzieć tego wprost, bo znowu na privie będę dostawał groźby.
1
@Khajio Co ty Kochel ukradłeś konto mojego dobrego kolegi?
1
@MesQueUnClub96 A mówiłem ci, nie ma Schlagera, nie ma zabawy. Widać kto to wszystko spinał swoim talentem.
Nic nie ukradłem, założyłem okulary. Ten duży czarny, to jednak Nmecha był.
1
@Khajio Aj tam Schlager. Po prostu Glasner to był geniusz i Pan Trener w porównaniu do tych do siedzieli na ławce w tym sezonie czy Van Bommela który nie umie liczyć do 5 albo Kohfeldta który nie wie co się dzieje dookoła niego.
1
@MesQueUnClub96 A to też, choć z drugiej strony taki status miał Hutter. Ale sam też przyznasz, że ma potencjał i umiejętności porównywalne do Neuhausa, którego rok temu większość widziała w Bayernie.
1
@Khajio Ja Neuhausa nadal widzę w Bayernie, patrząc na ten sezon. Chociaż Roca naprawdę daje radę.
2
@MesQueUnClub96 Coś tam już grzybie poddymiasz.
0
@MesQueUnClub96 Choć Neuhaus i Schlager, to bardziej pozycja Tolisso. Pamiętam o Sabitzerze, ale tego można spokojnie dać wyżej, bo i nie na zmiennika dla Mullera, gdy Musiala ma biegać po skrzydle.