La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

0

W sumie, tak myśląc. To stawiam, że jak będziemy grali 3-4-3, to będziemy oglądali częściej coś takiego:
Araujo/Garcia, Pique, Lenglet
Busi, Gavi
Nico, Alba
Dembele, X, Abde

co pozwoli łatwo przechodzić na 4-5-1 w obronie, a oprócz tego, da nawet opcję wprowadzania Alvesa za Albę i wtedy taki Lenglet mógłby grać jako LO w fazie obronnej, a Alves PO. Tak samo w przypadku Desta chociażby, tylko że Alves operowałby głębiej według mnie. W przypadku większej ilości pomocników, to usuwamy Araujo/Garcie lub Lenglet'a i gra Alba/Alves, a dotego dokładamy np. Pedriego itak to wygląda wówczas:
Araujo/Garcia/Alves, Pique, Lenglet/Alba
Busi, Gavi
Nico, Pedri
Dembele, X, Abde

Stawiam jednak w tej drugiej opcji na Alvesa wówczas.

0

@Rewolucja123 Dokładnie, brzmi to dość abstrakcyjnie, ale nasz Mister myśle ze będzie rotował Albą i Alvesem.
Wtedy będzie
Araujo, Garcia, Lenglet
Busi, Gavi
Alves, Pedri
Dembele, Fati, Abde

0

@Rewolucja123 Garcia to kiepsko się nadaje na pół prawego stopera.

0

@Gall To jest tylko przykład, wypadnie słabo, znajdzie się inna opcja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?