La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

0

Depay wróci po kontuzji i znowu zaczniemy grać padakę. Change my mind. W 60 minucie ciężko grać w 10 a z nim tak to wygląda. Wszyscy obrywają od Marca po De Jonga a Memphis najgorszy z wyjściowej 11 gra od deski do deski i dopiero kontuzja go odsuwa od składu, dlaczego?

3

@kuz Depay ławka i wyjazd po sezonie, nie pasuje do Barcy Xaviego. @Rewolucja123 Jak to oceniasz?

konto usunięte

3

@kuz Depay jak bedzie miał dobrych partnerów w ataku to będzie grał dobrze.

1

@Janiama Od września jest tak mówione, wrócił Dembele i Ansu i dalej był słaby, trzymał i holował piłkę, nie wykorzystywał sytuacji. Jutgla zrobił więcej w dwa mecze jako napastnik. Nie umniejszam Depayowi bo grajek jest dobry, ale nie pasuje tutaj i tyle.

konto usunięte

0

@kuz z Fatim dobrze się Depay porozumiewał. Depay może i był pod forma No ale nie porównujmy klasy tego zawodnika do Jutgli czy Abde...

0

@Janiama w United jakoś miał i zawodził. Nie sztuką jest grać dobrze gdy inni są zajebiści. Gość był beznadziejny i mega irytujący

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?