La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 702 Culés

0

Morata czy Milik kto jest lepszym zawodnikiem? bo ponoć Arek ma zająć miejsce Moraty jak odejdzie.

3

@Hubsao Obaj uja warci

konto usunięte

3

@Hubsao Milik to nawet przy stole z Luukiem de Jongiem nie siedzi. Gdzie mu do Moraty.

3

@ściah oj weź nie przesadzaj

1

@ściah marne...

konto usunięte

0

@escarabajo Poproszę argumenty.

konto usunięte

0

@Hubsao Nie przesadzam. Milik jest przeciętnym napastnikiem nawet na warunki europejskie. De Jong już półka wyżej. Morata to w ogóle inna liga.

1

@ściah tylko ze Milik sobie lepiej radzi w Europie od De Jong :) Holender tylko u siebie coś grał a Arek dawał liczby w Ajaxie, Napoli i teraz Marsylia

1

@ściah @Hubsao napisał argumenty. Ja dodam jeszcze od siebie, że Arek pomimo dwóch ciężkich kontuzji, wraca do gry i to w topowych drużynach. OM obecnie to na pewno półka niżej niż Ajax czy Napoli, ale chłop gra i strzela. Tego nie możemy powiedzieć o Luuku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?