La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

2

Kurła, dawno nie czułem takiej frustracji czy też irytacji grając w gry. Doszedłem do 2 bossa w DS3, już go miałem góra na 2 hity, a ten mi pasek odmrożenia załadował. xDD Nie wiem czy ukończę Dark Soulsy ale z każda minutą coraz bardziej podziwiam ludzi którzy grają w każdą grę od From Software. xD

1

@marcin62 uczucie gdy zabijesz bossa z którym się męczyłeś w Dark Souls jest lepsze niż orgazm xd
A na niego jest chyba dosyć prosta metoda tak btw.

1

@Jakchcesz Oj to zapewne prawda, chociaż ten drugi dziad nie jest jeszcze jakoś ciężki, zaskoczyły mnie tylko konsekwencje naładowanego paska z odmrożeniem. xD

1

@marcin62 nie no, prawdziwy sprawdzian będziesz miał przy Pontiffie :D nie jest to chyba spojler bo i tak nie wiesz który to i gdzie on jest xD

1

@Jakchcesz ja pierwszego bosa tluklem 4h xD

2

@Jakchcesz Zaden spoiler i z moja gra pewnie rok minie zanim do niego dojde. xD w DS3 będę grał dłużej pewnie niż @macio_944 w RDR2.

@joloskyy A to ja się pochwalę, że pierwszy boss był robiony za pierwszym razem. :D

0

@joloskyy tego z "tutorialu"? :D no ta druga faza była mega trudna... ale klasycznie, szybciutko mi Soulsy pokazały w której gram lidze xD

0

@marcin62 Ja właśnie męczę Nioh i też czasem mi brakuje cierpliwości, ale satysfakcja później jest nie do opisania.

konto usunięte

2

@Jakchcesz bo nie masz porównania z orgazmem.

1

@Jakchcesz @marcin62 nie pamiętam czy to było DS3, ale taka miałem przygodę z Soulsami xd

1

@marcin62 Oj stary, polemizowałbym z moim tempem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?