La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 930 Culés

14

Ja to miałem przed chwilą combo, zaczęło się od tego, że nie ochrzciłem córki a skończyliśmy na mojej awersji do szczepień. Mam swoje stanowisko, szanuję zdanie innych, nie narzucam absolutne niczego, korzystam z tej pseudowolnej woli która mnie dziś w nocy pożre. Paradoksalnie złego diabli nie biorą, dobrej nocy ludzie!

1

@GuerillaAthletic To nic nadzwyczajnego że nie ochrzciłeś córki. To tylko religijny obrządek, który nic nie zmienia jeśli nie wierzysz.

1

@GuerillaAthletic najważniejsze byś nauczył ją żyć tak, by jeśli okaże się że niebo istnieje, ona tam poszła . Ja jestem wierzący, choć do kościoła nie chodzę. Dzieci uczę bycia dobrym. Choć przed tym mają się zastanowić, czy to nie zaszkodzi(jak danie bezdomnemu 5zl które przeznaczy na alkohol)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?