- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
24
Tak się wciągnąłem w Kroniki Myrtany, że nie mam czasu rozmawiać. 17h za mną. Nieważne, że to ja dzwonie. Na razie.
@clyde @macio_944 @Ghotti @cuttersomething
2
@koksik2700 Zazdro, kompletnie mi syn nie pozwolil pograc ;)
Prosze o wyczerpujaca recenzje ;)
4
@El dominatore No cóż. Nowy, lepszy Gothic. Taki Gothic 2,5. Świetny dubbing, który jak wiadomo robi klimat, świetne rozwiązania, zadania i nowe mechaniki. Wspaniała muzyka i wszystko to i jeszcze więcej co było wspaniałe w Gothicu, znajdziesz i tutaj. Człowiek się czuje jakby znowu miał te paręnaście lat. Nie ma co opisywać, po prostu jeśli ktoś kochał Gothica, to Kroniki pokocha tak samo mocno, jeśli nie mocniej. Recenzji samej fabuły Ci nie dam, bo 17h to dopiero co liźnięcie gry. Jednak postacie są autentyczne, główny bohater daje się lubić.
A tu Ci mogę podrzucić, którą sam oglądałem. :)
1
@koksik2700 No od Gothica zaczela sie milosc do sandboxow.
Trojka mnie zawiodla ale jedynke i dwojke to skonczylem wiele razy.
1
@koksik2700 na czym grasz? Da radę na win10?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ghotti pewnie, że da.
0
@Ghotti Da radę, ja mam Windowsa 10 na dość starym lapku.
Procesor Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 1.70 GHz
Pamięć 4 GB DDR3 1600 MHz RAM.
Grafika NVIDIA® GeForce 820M
System operacyjny Windows 10 Home Edition.
Nie wiem czy chcesz coś jeszcze wiedzieć?
0
@El dominatore To musisz zagrać w Kroniki. Po prostu musisz. :) To nie zwykły mod, to normalna gra. Mozna normalnie ściągnąć na Steam, jesli posiadasz wersję cyfrową Gothic II.