La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

3

To tak jakby pisowi zablokować TVPIS.

Szkoda bo faktycznie Konfederacja mogła osiągnąć 10 % w kolejnych wyborach a szybko się tego nie odkręci, zamienniki też raczej nie pomogą.. Praktycznie codzienne rzetelne źródło informacji tego co dzieje się w sejmie, widocznie filmy zaczęły mieć za duże zasięgi :)

1

@jedrek7000 Konfederacja nigdy nie osiągnie 10%, bo ludzie na czele tej partii są niekompetentni. Choć wiele osób zgodzi się z nimi gospodarczo, to wjedzie na audiencję Braun czy Korwin i poparcie znów im spadnie do 7-8%

3

@Pressinho No, pewnie kilka lat temu mieli nie wejść do sejmu a dziś mówi się o dwucyfrowej liczbie w wyborach :D
Bardzo byś się zdziwił jakby wszyscy młodzi ludzie zjechali na wybory np z Niemiec Holandii czy Anglii :D

1

@jedrek7000 https://www.wnp.pl/parlamentarny/sondaze/

Znowu mają wyniki jak poprzednio, czasem zdarzy się 10%, czasem 5%. Kilka lat temu był Korwin i pomniejsze ruchy narodowe, teraz się połączyli i zamiast 4,5% mają 7,5%. A to że mają poparcie pośród ludzi którzy i tak nie zagłosują nie ma znaczenia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?