- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
0
Niestety nie mogłem obejrzeć naszego meczu. Ale właśnie obejrzałem skrót z TVP Sport i wygląda z niego że łatwo nie było i trochę szczęścia mieliśmy. Choć z drugiej strony jak patrzę na statystki to niby dominacja. Jak to było w końcu?
Najważniejsze że gramy dalej.
2
@Bobo25 ciężary panie Bobo, ciężary
2
@Bobo25 "Możecie się że mnie śmiać, ale zwalam wszystko na słabej jakości stadion. Ewidentnie dziś słabo zagraliśmy i nie potrafiliśmy wymienić paru ładnych podań (zaczynając od krótkich podań kończąc na piłki zagrywane gdzie linares zostawiało dużo przestrzeni i można było zagrać między ich linią obrony) równiez wrzutki słabej jakości byly, zresztą strzały też pozostawiały wiele do życzenia. Piłkarze też się parę razy ślizgali (przykład Dembele gdzie przy jego "wywrotce" prawie linares strzeliło gola). Piłka jak było widać, nawet przy lekkim podaniu podskakiwała i to na pewno utrudniało sprawę. Dryblingi też były niedobre (czasami wychodziły). Ogólnie brawa dla linares, ale na pewno Barcelonie nie pomagało małe boisko gdzie było mniej przestrzeni i oczywiście momentami linares się broniło praktycznie całą "11". Myślę, że trzeba zapomnieć o tym meczu i się przygotować do następnego." Zwalam wszystko na stadion :D
2
@Bobo25 typowy mecz że słabszym rywalem. Broni bardzo nisko i próbuje swoich sił w kontrach. Ciężko się grało, ale nie tragiczniwn
1
@Bobo25 powiem tak żebyś miał jak najlepszy obraz. Koeman by za taki mecz był wysyłany OUT. A prawda jest taka, że te pierwsze mecze z tymi teoretycznie znacznie słabszymi są po prostu ciężkie. Oby dalej to szło w lepsze granie, bo może zabraknąć szczęścia.
0
@arasz1819 Czemu Koeman miałby out grając rezerwowym składem zniszczonym przez Covid?
0
@AlexDark00 polecam zobaczyć jak wygladał zeszły sezon pod względem kontuzji, i mimo wygrania PK też wg wielu powinien OUT.