- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1678 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1678 Culés
5
Ale zjazd w przypadku Cou i Edena w porównaniu z tym, co pokazywali w JuKej.
16
@Ojciec5tkidzieci Zostali zweryfikowani przez potężną La Ligę.
0
@Ojciec5tkidzieci Mi się Hazard w ostatnich sezonach Chelsea nie podobał
1
@kaamil1910 Hazard miał ten jeden fatalny sezon w Chelsea i po tym już nigdy nie wrócił do swojego prime. Ale przygoda w Realu to porażka
1
@kaamil1910 Dla mnie on od zawsze był przereklamowany, a ten jego jeden sezon, gdzie nie potrafił strzelić bramki dobitnie pokazywał, że nie jest to gracz światowej czołówki. Bardzo dobry skrzydłowy, ale nic więcej.
0
@BartqRKO nie no bez przesady liczb nigdy nie robił wybitnych ale wiózł to Chelsea przez wiele lat
Był głównym motorem napędowym tej drużyny
Nie bez powodu był czołowym ( jak nie najlepszym zawodnikiem w premier League)
Plus ten jego drybling... Po prostu poezja , to był poziom Iniesty czy Messiego
Zawsze chciałem go zobaczyć u nas xd
Szkoda że nie prowadzi się dobrze i został już z niego taki wrak...
0
@kryhaa Wiózł Chelsea w lidze i tyle z jego dokonań. W Lidze Mistrzów gościa nie było.
1
@Ojciec5tkidzieci Bardzo ładny mecz Aluronu wczoraj
1
@Encore Zgadzam się. :) W niedziele starcie z Treflem. Bedzie ogladane z wysokosci trybun. ;)
0
@Ojciec5tkidzieci Kibice Warty jeżdzą po całej Polsce?Jednak koleś taki w czapce jest chyba na każdym meczu
0
@Encore Jest pewne grono (czesto starsi wiekowo) co jezdzi na kazdy mecz. W zaleznosci od lokalizacji podstawiana jest stosowna liczba autokarow - do Suwałk czy na Warmie był 1, ale już do Rzeszowa były np. 2. Jestem ciekawy frekwencji na derby z Katowicami (16.01). Sam bym pojechał, gdyby nie to, że mam już plany na ten dzień. :(
Ale domowego udalo mi sie nie ominac zadnego od 3 sezonow (z tym, ze w poprzednim to akurat mało co grali przy wsparciu kibicow bo korona).