La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

1

Od tygodnia jestem na izolacji. W poniedziałek dostałem jakaś automatyczną wiadomość że jeżeli mam 55+ lat dostanę pulsoksymetr od ministerstwa zdrowia. Pomijając że mam lat 34 dziś otrzymałem rano telefon że idzie jakaś paczka pocztą polską.No i się okazało że to właśnie pulsoksymetr.
Do rzeczy. Chory jestem od tygodnia i gdybym serio miał stan zagrożenia życia co mi ten pulsoksymetr da? Pomijając fakt że już i tak w domu jeden mam to się okazuje że jak już mi zejdzie izolacja to ten sprzęcik sam mam odesłać...
Kurier zadzwonił powiedziałem że tego nie potrzebuje. Dziękuję pozdrawiam

konto usunięte

2

@Nazio87 Przecież tu nie chodzi o to, żeby komuś pomóc, tylko o to, żeby ludzie myśleli, że państwo im pomaga. :)

0

@Nazio87 Pulaoksymetr sie nawet przydaje bo będziesz wcześniej wiedział ze się dusisz a nie dopiero jak nie będziesz mógł złapać oddechu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?