La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

0

W telegraficznym skrócie:

- Gavi to wciąż narwany młokos , turbo-talent, ale trochę siada psycha
- Fati pogra kilka spotkań i złapie kontuzje bo jest za drobny i za wolny żeby uciec obrońcy
- Ferran to wielka zagadka chociaż obiecuje sobie dużo po jego grze
- Dembele prawdopodobnie odejdzie
- Abde został wyjaśniony tym meczem - wyłączony i zagubiony
- Luuk może z podniesiona głową patrzeć każdemu oczy (z góry rzecz jasna)
- Pedri musi trochę podrosnąć na silce tylko czy to nie pozbawi go tej fajne elastyczności o techniki, która się posługuje

0

@DonAndrzejos Fati dzisiaj nie grał jak co

1

@DonAndrzejos pislaem już o tym parę razy, Abde, Jutgla czy Mingueza to piłkarze którzy jeśli Barca się wzmocni przepadną i nikt nie będzie o nich pamiętał za rok-dwa

0

@kamiVeB Ferran i Pedri tez nie i co?

0

@DonAndrzejos Ale Abde prawie strzelił bramkę xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?