La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 969 Culés

8

Coraz głośniej o pozwaniu Konopskyego po jego fejkowych oskarżeniach o pedofilie(film oczywiście już usunięty :)), w grę może wchodzić wielomilionowe odszkodowanie(film konopa był top 1 na czasie + dojdą wyświetlenia z reakcji innych jutuberów i shoterów), bo wizerunek leksia jest w wielu biznesach(a to płatki, a to obozy jakieś, itd.), + urazy mentalne też pewnie dorzuci. Jak mnie to cieszy, że ta glizda przebrzydła prawdopodobnie grubo beknie za to co nawypisywała bez jakiegokolwiek potwierdzenia, jeszcze się chełpi że zgłosił sprawę na policję.. chyba żeby od razu mogli się mu do dupy dobrać za te pomówienia.

6

@Transu96 Wardęga go jeszcze dojechał Xd

konto usunięte

4

@Transu96 ale jak to fejkowe?
A ta fota z tatuazem i naganiaczem?

6

@Encore całym serduszkiem za wardęgą, zachciało się dziecku bawić w wardęgę

konto usunięte

11

@Transu96 jeśli został oskarżony niesłusznie to jak najbardziej należy się surowa kara. Ogólnie rzecz biorąc to zarówno pedofile, gwałciciele jaki osoby niesłusznie oskarżające powinny podlegać surowej karze. Wystarczy rzucić takim oszczerstwem i facet ma przewalone praktycznie do końca życia, bo łatka zostaje.

3

@Rust_Cohle w pierwszym filmie oskarżył go o pedofilie, miały być dobitne dowody, potem konopsky twierdził że go dziewczyna oszukała(xD), potem sobie wymyślił jakąś 13 letnią tyle że żadnej konwersacji nie było(xD)

9

@Transu96 Liznąłem tematu :]. Fakt, posądził go o pedofilię, a twardych dowodów w zasadzie brak. Konop nie zrozumiał chyba, że od strony prawnej ma to kolosalne znaczenie, czy te dziewczyny miały 15-16 lat, czy jednak poniżej 15. Niemniej, to co Leksiu wypisywał/wysyłał do tych dziewczynek było obrzydliwe i po prostu ujowe ^ ^.

Teraz w tej ich piosence zamiast: Leksiu nie Lexy, to teraz Leksiu nieletni ^ ^.

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Danny Gaucho oddzielmy bycie ebniętym od bycia pedofilem, bo o to jest cała afera

2

@Transu96 ze wam nie szkoda życia na takie coś hahahah

10

@Transu96 No zgadza się. Jesteś chory zbokiem, to jesteś chorym zbokiem. To nie to samo co pedofil. Zresztą, skoro Leksiu nie mieści się w Lambo, to jak mógłby się zmieścić w czternastce... #ała.

4

@Danny Gaucho obudził się w tobie poeta? xD

konto usunięte

3

@Danny Gaucho to już przesada, zgłaszam do prokuratury ;)

0

@Transu96 Jaki film usunięty jak jest numer 1 na czasie.

0

@draxidox to jest drugi film, pierwszy nazywał się "leksiu lubi młode widzki" czy jakoś tak i miał niecałe 4 minuty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?