La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1033 Culés

4

Bardzo mi brakuje mobilnego napastnika w Barcelonie, Depay, Luuk, oni nie oferują tych głębokich zejść, gdy jesteśmy pod presją, czym nie tworzymy diamentu w celu stworzenia sobie trójkątów i okazji do wykorzystania schematu third-man run. Brakuje trochę tego. Często 9 stoi wysoko, robi lekki ruch do tyłu i na tym koniec, obsłużony jest podaniem na ścianę i albo się uda, albo nie uda. Bez mobilnej 9 będzie ciężko, musimy mieć więcej opcji, zwłaszcza jak rywale grają bardzo wysokim pressingiem, to takie zejścia i zrywy bocznych obrońców/pomocników dużo dadzą w ominięciu pressingu rywala.

0

@Rewolucja123 jest jutgla

1

@amanter Tak, ale to nie będzie ten poziom moim zdaniem. Nadzieje pokładam w Ferranie.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 A Haaland wg ciebie jest mobilny?

0

@Emhyr Nie oglądam nawet highlights jego, więc nie powiem. ;d

konto usunięte

0

@Rewolucja123 No moim zdaniem nie jest a jeśli faktycznie chcą po niego iść to raczej mobilnej 9 nie dostaniesz(druga opcja Vlahovic) chyba że się rozwiną.

2

@Emhyr Jeżeli nie jest, to kiepsko. Pod pressingiem będziemy bardzo potrzebowali mobilnej 9, która będzie potrafiła uciec spod presji, zrobić tego diamenta/romba i możliwość tworzenia schematu third-man run, albo one-two po klepce na ścianę z prowadzącym piłkę.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Na ścianę ci zagra czasami też wychodzi poza pole karne to nie jest Lewandowski który czeka tylko na podanie potrafi wziąć tą piłkę i kiwnąć ale to nie jest zawodnik mobilny. Nawet moim zdaniem lepiej bo to zawodnik który łamie schematy Barcy i może zaskoczyć. Tak samo było z Moribą który łamał te schematy i zaskakiwał rywali.

1

@Emhyr Mobilna 9 też może złamać schemat.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Czyli chcesz kogoś typu Luis Suarez?

1

@Emhyr Yees! Taki typ Luisa by się bardzo przydał, a do koncepcji Xaviego pasowałby idealnie.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Obawiam się że w Europie biega tylko jeden taki zawodnik którego mogliśmy zdobyć ale podpisał kontrakt - Lautaro Martinez.

0

@Rewolucja123 czy Cavani się w to wpisuje?

0

@Emhyr Darwin chyba jest podobny do Luiska. Był jeszcze jeden taki, ale nie pamiętam nazwiska.
@tomekjd Tak, ale on bliżej końca, niż dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?