La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1654 Culés

konto usunięte

2

Wydaje mi się, że dzisiejszego meczu nie wygramy. Jednak mimo to z dużym entuzjazmem patrzę w przyszłość. Młoda głodna sukcesów drużyna złożona z wychowanków, a do tego duże nazwiska jak Ferran czy Haaland dalej nie są poza naszym zasięgiem. Spodziewałem się mniej patrząc na to z jakiej pozycji startowaliśmy latem. Od przyszłego sezonu powinniśmy już wrócić na właściwe tory.

0

@masq jak dla mnie Real wyjdzie czwórką pomocników , przy naszej trójce i będzie dominował środek . A kto zdominuje środek , ten wygra .

0

@ShawnC Ostatnio real grał z kontry i wygrał nie wiadomo jak podejdzie do gry ma szybkiego viniego i wysoko grająca Barcą jest im na rękę.Oni przegrywają że tzw. Słabeuszami ale to są murujące się zespoły i jest mało przestrzeni z pozoru nazywają ich ogórkami.Dlatego tutaj mogą mieć łatwiej wbrew pozorom i środek mogą oddać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?