La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 750 Culés

6

Widze, ze duzo ludziom sie w glowach poprzewracalo. Odkad Xavi przyszedl, sa dwa glowne cele. LM w przyszlym sezonie i przebudowa skladu na kolejne lata.

Teraz, przegralismy z liderem ligi, ktory na ten moment jest druzyna pelniejsza i lepsza od naszej. Porazka 2-3 po takim meczu, w ktorym gralismy nastolatkami. Wyrazny progres odkad przyszedl Xavi, wreszcie jest pomysl na gre (jeszcze przelozyc to na dokladnosc i bedzie git), tworzymy mase dobrych sytuacji, w ktorych moglismy strzelic gole, ale jednak i tak znajda sie ludzie, ktorzy spodziewali sie wygranej Barcy, wiec sa oburzeni, ze nie ma wynikow. Kto wie, ten wie.

Ci co ogladaja mecze wiedza, ze mozemy miec fajne lata przed nami. Xavi buduje bardzo mloda kadre, ktora bedzie rywalizowac z najlepszymi. Duzo lekcji i cierpliwosci przed nimi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?