La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

6

Oglądam sobie te bramki, zobaczyłem już wszystkie i większość goli z pierwszego sezonu jest praktycznie z wrzutek i gdy rywal jest w przejściu z ataku do obrony, mało po takim ataku pozycjnym, albo jak jego ekipa jest w przejściu pod pressingiem. Dopiero z drugiego sezonu odrobinę więcej się pokazało, ale to wciąż jest mało. Większość goli, to z kontr praktycznie, potem trochę z wrzutek i mało tego ataku pozycjnego, czy spod wyjścia spod pressingu. Jednak patrząc na ten drugi sezon, to można powiedzieć, że jakby przyszedł Haaland, to byłoby światełko w tunelu, że rozwinie się w grze w ataku pozycjnym bardziej, ale póki co, to jest bardziej napastnik do gry z kontrataków, czy do dośrodkowań według mnie, z tym, że patrząc na te bramki z drugiego sezonu, to jest szansa, że poprawi grę w ataku pozycyjnym. Zobaczymy co z tego wyjdzie, mi obojętne czy przyjdzie, czy nie. Meczów jego nie oglądam, więc większej opinii nie potrafię sobie wyrobić na jego temat.


@Pawel13sz

0

@Rewolucja123 Haaland to TOP

0

@Rewolucja123 taktyczny

0

@Rewolucja123 On głowie strzela zbiegając do lewej strony i dostając podanie zza wysoko ustawionej lini obrony rywala

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?