La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

konto usunięte

0

W końcu jakaś informacja o sponsorze czas goni nawet fajne to logo

2

@Emhyr Kurła, a mi się nie podoba :( Dali by Balenciage czy coś :)

18

@Emhyr ale te stroje będą ekstra w przyszłym sezonie

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Jeszcze FTX było oni mieli jeszcze ładniejsze

0

@Emhyr 70mln przez 4-5 lat bez Messiego to byłoby coś :P

0

@Emhyr akurat zamierzam wejść niedługo na giełdę

konto usunięte

0

@adi7adi8 Wiem skąd to wziąłeś, ale mam nadzieje, ze chodzi o 280-350 mln za ten okres

0

@Mr8lack Oczywiście chodziło mi że po 70 każdego sezonu :P

0

@Emhyr te koszulki to już potwierdzone?

1

@tomekjd Oficjalnie na FH jeszcze nie było, ale wszyscy są zgodni, co do tego jaki będzie wzór, jakie kolory będą dominowały i że logo sponsora będzie w takim samym kolorze, co numery i nazwiska zawodników. Kolory potwierdzono na początku sezonu. Potem Mundo Deportivo opublikowało prototyp (to jedyna rzecz, która jest w miarę wiarygodna w tej gazecie - projekt koszulki na przyszły sezon). Nike oficjalnego modelu nie zaprezentował, ale właśnie taki model się przewiduje w oparciu o dotychczasowe wycieki, dane "techniczne".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?