La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

5

Plus że nie ma djokovica są zawsze większe szanse dla hurkacza.Zawsze jakiś plus

0

@Borneo A na jakim poziomie turnieju mogliby się spotkać?

0

@Barcanajlepszyteam nie patrzyłem na drabinkę ale ktoś pisał że musi pokonać nadała a potem nadal miałby się spotkać z novakiem.Oczywiście nadal to nadała plus hurkacza to kontuzja ewentualną nadała i wtedy nie ma ich 2 na drodze.Albo ewentualny brak formy z ywagii na wiek itp.No i nie jest to ziemią.Hurkacz już trochę doświadczenia złapał zobaczymy jak mu pójdzie.Novak jest tenisistą z którym na 10 spotkań wygra 2.Na pewno jego brak zwiększa szanse.Choć te 2 sam oceniłem.Gdzie novak będzie miał słabszy dzień złapie kontuzje albo hurkacz będzie miał mega dzień takie 2 wygrane mu przyznałem.

0

@Borneo Akurat Hurkacz z Djokovicem nie wygrał ani razu, więc to trochę na wyrost. Hubert ma jeszcze braki w swoim tenisie, które musi zniwelować, by wygrywać z najlepszymi. Chociaż Federera na Wimbledonie pokonał, ale to jednak nie ten Federer z najlepszych lat.

0

@Barcanajlepszyteam ale ile on tych męczy x nim grał.Ja mówię o specyficznych przypadkach gdzie może go hurkacz pokonać.Ja uznaje że novak jest lepszy nie mam z tym problemu ale są sytuację w których może wygrać dlatego przyznałem te 2 wygrane.Hurkacz jest 10 już od jakiegoś czasu w okolicach 10 nie jest to przypadkowy gracz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?