- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1134 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1134 Culés
1
Nie jestem pewien czy to dobrze, że weźmiemy udział w licytacji Haalanda. Chyba, ze podejdziemy do tego w ten sposób, że od razu przedstawimy swoją maksymalną ofertę i będziemy liczyć na cud bądź odpadniemy w przedbiegach. Chodzi mi generalnie o to, że zanosi się na niezłą telenowelę. Zablokujemy swoje działanie na rynku na parę miesięcy, gdyż pewna niemała kwota będzie w pewnym sensie zamrożona na transfer Norwega. Jego zarobki też znowu rozpierniczą drabinkę płacową, którą od kilku miesięcy sukcesywnie naprawiamy. Nawet jak zaoferujemy mu 70% tego co City i real i jakimś cudem się zgfodzi to i tak będzie to suma z kosmosu. Nie zrozumcie mnie źle, ja tak Haalanda uwielbiam, ale nie wiem czy się lekko nie przeliczyliśmy.
1
@masq in Alemany we trust. Nie martw się o nasze finanse bo nie masz do nich dostępu i o nich pojęcia. Zostaw to zawodowcom.
0
@masq przypominam że kibice wrócili na stadiony i to też spore podreperowanie budżetu , którego wcześniej nie było .
3
@szkutnik91 za Bartomeu też byli zawodowcy i jak sie skończyło wszyscy widzą :P
0
@ShawnC problem jest ze malo kibicow przychodzi
0
@Striker gdyby nie covid nie wiadomo w jakiej bylibyśmy sytuacji .
0
@ShawnC Od kilku lat Barcelona spinała ledwo budżet i to na jeden guzik. COVID tylko ten guzik wysadził.
2
@szkutnik91 wiesz co tego samego argumentu używano jak rządził Barto (jak zwykle trafnie @Striker ). "Jakby nie było pieniędzy to by nie kupował". No i mamy :D
1
@masq A co do Haalanda, według mnie licytacji nie będzie. Haaland o ile na pewno ma wielkie ego to raczej nie wybierze klubu ze względu na to, gdzie mu dadzą większe pieniądze. Wiadomym jest że nie przyjdzie grać za grosze a i Raiola swoje będzie chciał. Ale kontakty Laporty z Raiolą odbywają sie regularnie i Raiola doskonale będzie latem wiedział na ile Barcelona może sobie pozwolić. Ja sie wręcz spodziewam krótkiej piłki, albo idzie tu albo idzie tam.
0
@masq Może i się zablokujwmy na jakiś czas. Ale my prócz 9 to nikogo w tym momencie nie potrzebujemy. A lepiej wydać pieniądze na Haalanda niż jakiegoś np Vlahovica ,który byłby trochę tańszy ale i kotem w worku.....
0
@masq Mnie w ogóle zastanawia, jak Barca zamierza konkurować z ofertami innych klubów.
Przecież nie zapłacimy mu 25mln, a inni tyle pewnie mają.
0
@PatrykBarca słucham? a bramkarza, śo, lo, po , pivot? xD już nie mowię, że po odejściu Dembele również skrzydłowy :D Uważasz te pozycje za dobrze obsadzone?
0
@masq Uwazam ze sa obsadzone lepiej niz pozycja nr 9. Na pivocie widziałbym De Jonga, na LO mamy obecnie Albe - a do wyjecia za "gorsze" jest Gaya ktróy za rok bedzie za darmo , a za pol w okolicach 15mln. SO jest obsadzone bo Xavi wierzy w Pique , prócze teog jest Araujo , Garcia i Lenglet. Mats mimo ze bez formy to nie odejdzie , a jak juz dac komus szanse to sa wychowankowie.....
0
@PatrykBarca
De Jong w całej karierze u nas nie zagrał jednego dobrego meczu na pivocie
Alba od odejścia Messiego jest memem, a pisanie o sprowadzeniu Gayi to zaprzeczanie samemu sobie, bo to nie swiadczy o tym, że t apozycja jest dobrze obsadzona
środek obrony kuleje i kwiczy na ten moment, Garcia dopiero anbiera doświadczenia, a Araujo raz jest raz go nie ma
MATS tragiczna forma od 2 lat
PS Zgadzam się, że 9 jest ważna, z tym, że Ty napisałeś cytuję: "Ale my prócz 9 to nikogo w tym momencie nie potrzebujemy." co jest wierutną bzdurą.
0
@masq Może źle się wyraziłem . Ale 9 jest pozycja u nas najsłabiej obsadzoną. Możemy gadać że ktoś nie ma formy, ale ciężko powiedzieć to o 9 skoro jej nie ma.
Gaye podałem jako przykład że nie trzeba nie wiadomo ile pieniędzy, aby się wzmocnić . Środek obrony też można obsadzić za prawej darmo np takim Christensenem. Bramkarzy mamy swoich. A De Jong nie grał u nas często na pivocie. Co nie wyklucza ze by tam grał. Bo w reprezentacji grywał tam często i bardzo dobrze.