- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
shinthps
7
@Kgorecki2500 jakie złodziejstwo i jaka niemoralność? ktoś tworzy produkt i ma prawo sobie z... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
3
Indiana oczekuje all stara za Sabonisa. @BartqRKO @magister97r @fart
0
@Encore chcą robić przebudowę od zera (tak się mówiło) a chcą gotowego All stara za niego?
0
@Encore trudno się dziwić. :) Ciekawe czy uda się coś przeprowadzić. Może jakaś trójstronna wymiana? ;)
0
@Encore Nie wiem kto mógłby po niego sięgnąć prawdę mówiąc.
0
@FCB24 Picki chcą za Turnera
0
@BartqRKO Może Charlote?
1
@Encore Tylko co oni mieliby oddać w zamian.
0
@BartqRKO Bridgres/Oubre?
0
@Encore No nie wiem. Może ma to jakiś sens, ale z pewnością nie oddawałbym Bridgesa.
2
@Encore @FCB24 @BartqRKO @magister97r Sprawa jest prosta. Na rynku nie ma zbyt wielu "wolnych" all starów a więc trójstronny deal:
Ben do Indiany Sabonis do SacTown a Fox wędruje do 76. wymienić kontraktami aby $ się zgadzała. Tyle ;D
0
@fart Morey nie chce Foxa. Sacramento oferowali jakąś dużą paczkę za Simmonsa i Philly odrzuciła.
0
@fart a co by Sabonis miał robić w Sacramento :P zrobić bunt jak Simmons?
0
@BartqRKO A to ciekawe? a kogo Oni chcą w takim razie? na Westbrooka się szykują? ;) Ben podobno zapowiedział, że chce do Kalifornii. ;)
@FCB24 W SacTown może się zrobić ciekawa ekipa z Sabonisem. To raz a dwa to kalifornia ciepełko i dobra zabawa kto by chciał stamtąd uciekać? . ;D
0
@fart Simmons to sobie może chcieć. Mam dziwne przeczucie, że Morey czeka do lata i na decyzję Hardena. Jeśli ten zdecyduje się odejść, to zrobią jakiś sign&trade z Benem. Nie widzę innej opcji, bo to już trwa zbyt długo.
1
@BartqRKO Oby tylko Morey na tej Brodzie się nie przejechał. No cóż czekamy i tak jak pisaliśmy wcześniej coś musi być na rzeczy bo kilka dni temu padła informacja, że nie ma pośpiechu w sprawie Bena i jeśli trzeba będzie to zostanie w 76 do końca kontraktu.