La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 690 Culés

1

Dobra, to chyba tak trzeba wyjść na Alaves, żeby uszczęśliwić kibiców.

Tenas*
Araujo, Pique, Marmol
Nico, De Jong
Gavi, Pedri
Ferran, Jutgla, Abde

Chociaż w sumie i tak nie uszczęśliwi kibiców ten skład, bo gra amigo Pique.

0

@Rewolucja123 I De Jong. To też odpada, a Puig jest influencerem ;D

0

@Pawel13sz Ale jest na pivocie, a tego chyba kibice poniektórzy chcą.

1

@Rewolucja123 No z tym składem to murowany walkower.

0

@Rewolucja123 No tak, ale gościu mnie nie przekonuje i tak.

0

@Worny Czemu walkower? Fanba... kibice szczęśliwi będą, win-win.

0

@Rewolucja123 Mnie tam Gavi w pierwszym na Alaves nie ucieszy :D

Poza tym według mnie Busi > de Jong na defensywnym pomocniku.

0

@Worny Ewidentnie nie załapałeś. ;)

1

@Rewolucja123 Nie, kumam o co chodzi z tym składem. Amigosi i dziadki out, La Masia i inni młodzi dadzą radę, skoro La Rambla tak twierdzi ;)

0

@Rewolucja123 Pique jest akurat najmniejszym problemem, choć wiadomo że powinniśmy pomyśleć o kolejnym SO.
Busi musi grać z takim Alaves a na bardziej intensywne i wybiegane zespołu powinniśmy kogoś ściągnąć zamiast niego.
Moim marzeniem byłby De Paul.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?