- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
0
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego sprowadzili z powrotem dr Prune, ktory jasno powiedzial ze Fati jest gotowy na 30-35min, a przed dogrywka Xavi zapytal Fatiego czy jest git, a ten powiedzial ze git i kazdy wie jak to sie skonczylo. Po co im lekarz jak sami wiedza lepiej czy ma grac czy nie.
0
@Zawsze_Wierny Ale wiesz, że dr Pruna nawet jeszcze nie jest zarejestrowany i nie było go tam nawet? Czy tylko tak krytykujesz bo nadążyła się okazja?
2
@KrwawiaceoczyVEB Ale sam Xavi na konferencji tak powiedział.
2
@KrwawiaceoczyVEB ale byczqu tak xavi powiedzial, ze lekarz mowil o 30-35 min, a fati ze jest git i gral mimo to
0
@BARCA1899Messi @Zawsze_Wierny ale to mówił przed spotkaniem, nie uwzględnial dogrywki, pewnie gdyby był tam to by zabronił, wiem co mówił Xavi
0
@KrwawiaceoczyVEB No ale jak mowil na ile jest gotowy to nie podawal na ile % meczu i wtedy nie ma znaczenia czy graja 10min czy 10h, tylko wyraznie powiedzial ze kolo 30min. To zadne wytlumaczenie, ze dogrywka byla
0
@Zawsze_Wierny Co :DDD
0
@KrwawiaceoczyVEB no co co, gadasz ze nie uwzglednial dogrywki, a to kompletnie nie ma znaczenie przeciez. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem i potem odpisuj